Sara James w finale "America's Got Talent". Publiczność pokochała śpiewającą nastolatkę z Polski

Wczoraj pisaliśmy o wspaniałym występie Sary James w półfinale show "America's Got Talent". Dziś już wiemy, że przyniósł on śpiewającej Polce miejsce w finałowej rozgrywce tego popularnego programu. Czy Sara ma szansę wygrać?

Sara James w finale amerykańskiego show. Publiczność oszalała na punkcie Polki

Półfinałowa rozgrywka aktualnej edycji "America’s Got Talent" rozegrała się w nocy z 23 na 24 sierpnia. Sara James, niezwykle utalentowana 14-latka z Polski zaprezentowała na scenie utwór Eltona Johna "Rocket Man". Jej wykonanie zachwyciło jurorów, którzy zgotowali Polce owację na stojąco. Simon Cowell powiedział, że jest wzruszony jej występem, a inny juror, Howie Mandel stwierdził, że Sara już jest wielką gwiazdą.

Jednak decyzja o tym, czy młodziutka wokalistka przejdzie do finału, była w rękach publiczności. Ostatecznie okazało się, że widzowie zachwycili się Sarą równie mocno, jak jurorzy. 

 

Sara James zawalczy o zwycięstwo w "America’s Got Talent". Nagroda jest wysoka

Dzięki głosom oddanym przez internet i za pomocą telefonów, Polka przeszła do finału tej edycji. Wraz z nią do finałowego etapu dostał się francuski magik, Nicolas Ribs. 

Finałowe odcinki show zostaną wyemitowane w Stanach Zjednoczonych 13 i 14 września. 

Rywalizacja z pewnością będzie zaciekła, bowiem wygrana to aż milion dolarów. Czy Sarze uda się rozkochać w sobie amerykańską publiczność na tyle mocno, że sięgnie po zwycięstwo? Statystyki pokazują, że w dotychczasowych 16 edycjach sześciokrotnie wygrywali wokaliści. Ostatnią edycję, która zakończyła się w czerwcu 2021 roku zwyciężył magik Dustin Tavella. Do kogo tym razem powędrują głosy widzów, przekonamy się już w połowie września. 

Sara James - mama Polka, tata Nigeryjczyk. Gdzie mieszka utalentowana nastolatka?

Sara James  urodziła się Słubicach w województwie lubuskim. Obecnie uczęszcza do Szkoły Podstawowej w Ośnie. Jest córką Polki Arlety Dancewicz i Nigeryjczyka Johna Jamesa. Jej ojciec również jest piosenkarzem. Wystąpił w "Bitwie na głosy" jako członek chóru Mezo i stworzył duet Loui & James, z którym wystąpił m.in. w Dzień Dobry TVN. Sara ma troje rodzeństwa: Michelle James, Johna Jamesa Juniora oraz Jakuba Dancewicza. Sara urodziła się 10 czerwca 2008 roku.

Młodziutka wokalistka ma już na swoim koncie kilka sukcesów. Najpierw zachwyciła widzów TVP w "The Voice Kids", a w 2021 roku zajęła drugie miejsce na Eurowizji Junior. Teraz podbija swoim głosem Ameryką. 

- Muszę zrobić wszystko, żeby wygrać, ale w Polsce mówimy: "nie zapeszać", czyli nie mówić głośno o swoich marzeniach, bo się nie spełnią - powiedziała Sara James w zapowiedzi, jaką wyemitowano w "America’s Got Talent"

DOSTĘP PREMIUM