Sara James w finale "America's Got Talent" zaśpiewała kultową piosenkę. "Brzmisz jak najlepsza wokalistka sezonu" [WIDEO]

W nocy z 13 na 14 września odbył się finał ostatniej edycji "America's Got Talent", w którym wystąpiła polska wokalistka Sara James. Polka wybrała na tę okazję kultową piosenkę Kate Bush, która w ostatnich miesiącach przeżywa prawdziwe odrodzenie. Czy to wykonanie przyniesie Sarze zwycięstwo? O tym przekonamy się już za kilka godzin.

Sara James sięga po "Running Up That Hill" Kate Bush

Podczas swoich dotychczasowych występów w amerykańskim "Mam talent" Sara James udowodniła, że potrafi świetnie dobrać repertuar do swoich możliwości wokalnych oraz wrażliwości muzycznej. Na pierwszych eliminacjach zaśpiewała piosenkę Billi Elish, w półfinale sięgnęła po Eltona Johna i jego "Rocket Men", a na finał wybrała Kate Bush. Sara postawiła na utwór "Running Up That Hill", który za sprawą ostatniego sezonu "Stranger Things", po 37 latach od premiery, znów wskoczył na listy przebojów.

Oto, jak Sara zaśpiewała w finale:

 

Finał "America’s Got Talent" - jurorzy zachwyceni, ale czy Sara James zwycięży w programie?

Finałowy występ Sary James, podobnie jak wszystkie poprzednie, zachwycił nie tylko publiczność ale i jurorów. Słynący z surowości Simon Cowell nie szczędził młodej artystce ciepłych słów - Występy twoich poprzedników były bardzo dobre. Ale potem wychodzisz ty, 14-latka z Polski, z jedną z najbardziej kultowych piosenek na świecie - powiedział. Howie Mandel, dodał, że Sara jest utalentowaną perfekcjonistką, która jeszcze nie raz będzie występować w USA

Heidi Klum stwierdziła, że Sara brzmi jak najlepsza wokalistka sezonu, ma świeżość i wygląda jak supergwiazda, a Sofía Vergara zachwycała się nie tylko śpiewem Polki ale także tym, jak zaprezentowała się na scenie.

Choć finałowe występy tej edycji amerykańskiego show są już za nami, jeszcze nie wiadomo, kto zostanie zwycięzcą. O tym zadecydują bowiem głosy amerykańskiej publiczności, które zostaną policzone i podane do wiadomości w nocy z 14 na 15 września. 

Główną nagrodą w konkursie jest milion dolarów amerykańskich i występ na scenach Las Vegas Strip, gdzie śpiewały takie gwiazdy, jak Cher, Céline Dion czy Mariah Carey. 

Sara James od Eurowizji do "Mam talent" w USA

Młodziutka wokalistka ma już na swoim koncie kilka sukcesów. Najpierw zachwyciła widzów TVP w "The Voice Kids", a w 2021 roku zajęła drugie miejsce na Eurowizji Junior. Teraz podbija swoim głosem Ameryką.

Sara James - ojciec wokalistki też jest muzykiem

Sara James  urodziła się Słubicach w województwie lubuskim. Obecnie uczęszcza do Szkoły Podstawowej w Ośnie. Jest córką Polki Arlety Dancewicz i Nigeryjczyka Johna Jamesa. Jej ojciec również jest piosenkarzem. Wystąpił w "Bitwie na głosy" jako członek chóru Mezo i stworzył duet Loui & James, z którym wystąpił m.in. w Dzień Dobry TVN. Sara ma troje rodzeństwa: Michelle James, Johna Jamesa Juniora oraz Jakuba Dancewicza. Sara urodziła się 10 czerwca 2008 roku.

DOSTĘP PREMIUM