"Stranger Things 4". Netflix wydał 30 milionów dolarów na każdy epizod. Pierwszy odcinek zachwycił fanów

Fani serialu "Stranger Things" z niecierpliwością wyczekują premiery 4 sezonu. Niewielka grupa szczęśliwców, którzy mieli okazję zobaczyć pierwszy odcinek nie kryje zachwytu. "Wydali 30 mln dolarów na odcinek i każdy cent jest widoczny na ekranie" - czytamy w jednej z recenzji.

"Stranger Things 4" - będzie mroczniej niż w poprzednich sezonach

 Czwarta odsłona serialu "Stranger Things" składa się z 9 epizodów. Pierwszych 5 zadebiutuje na Netfliksie już 27 maja. Na pozostałe 4 trzeba będzie poczekać do 1 lipca. Niewielka grupa szczęśliwców, w tym osoby związane z produkcją oraz wybrani przedstawiciele mediów mieli możliwość obejrzenia przedpremierowo pierwszego epizodu. Relacje, jakie zamieścili w mediach społecznościowych sugerują, że może to być najlepszy sezon w historii tego serialu:

- Pierwszy odcinek Stranger Things 4 od samego początku jest mroczniejszy, od tego, co widzieliśmy wcześniej i jestem tym zachwycona. Serial stał się bardziej dojrzały, odzwierciedlając to, jak jego postaci oraz widzowie dorastali wraz z nim. Jednocześnie zachował wszystko to, co czyni go "Stranger Things" - napisała na Twitterze Sophia Soto

- Wydali 30 mln dolarów za każdy odcinek i każdy cent jest widoczny na ekranie. Jest wspaniały - czytamy w innej recenzji 

Netflix nowości - nie tylko "Stranger Things"

"Stranger Things 4" to nie jedyna nowość Netfliksa, na którą czekają widzowie. Sporym zainteresowaniem cieszy się serial dla młodzieży "First Kill", opowiadający o zakazanej miłości między dwiema nastolatkami. Jedna z nich jest wampirzycą, szykującą się do zabicia swojej pierwszej ofiary, druga zaś należy do rodu łowców potworów i niebawem ma upolować swoje pierwsze monstrum. "First Kill" zadebiutuje w Netfliksie 21 lipca 2022 roku. 

Ciekawie zapowiada się również hiszpański serial "Prywatność" opowiadający o polityczce, której kariera staje pod znakiem zapytania, gdy do mediów wyciekło erotyczne wideo z nią w roli głównej. Premiera 10 czerwca.

2 czerwca zaś w Netfliksie zadebiutuje serial "Rząd. Królestwo, władza i chwała". To duńska produkcja z 2022 roku opowiadająca o walce o władzę i tym, jak wpływa ona na ludzi. Tłem są takie kwestie polityczne, jak znaczenie Królestwa Danii we współczesnym świecie, walka supermocarstw o kontrolę nad Arktyką i kryzys klimatyczny.

Najlepsze seriale Netflix - to najchętniej oglądają widzowie

Wśród nowości Netfliksa, które cieszą się dużym zainteresowaniem widzów, są takie produkcje, jak prawniczy serial "Prawnik z lincolna", polska realizacja kryminału Harlana Cobena "Zachowaj spokój", czy serial dla młodzieży "Heartstopper" czy serialowy thriller "42 dni mroku". 

TOK FM PREMIUM