"Heartstopper" - Netflix robi niespodziankę fanom serialu i zapowiada dwa kolejne sezony

"Heartstopper" to aktualnie jeden z najpopularniejszych seriali na platformie Netflix, który spotkał się z bardzo pozytywnym przyjęciem widzów w wielu krajach. Nic więc dziwnego, że właśnie zapowiedziano jego kontynuację.

Heartstopper - ciepła historia o młodzieńczej miłości

Brytyjski serial "Heartsopper" zadebiutował na platformie Netflix 22 kwietnia i błyskawicznie podbił serca widzów. Jest to ekranizacja bestsellerowej serii komiksów Alice Oseman o tym samym tytule. Historia opowiada o młodzieńczym uczuciu rodzącym się między wycofanym i nieśmiałym Charliem a gwiazdą szkolnej drużyny rugby Nickiem. Poza relacją rozwijającą się pomiędzy dwójką głównych bohaterów, w których wcielają się Joe Locke i Kit Connor, widzowie poznają także perypetie ich przyjaciół. "Heartstopper" to niezwykle ciepła i autentyczna opowieść o nastoletniej miłości, poszukiwaniu własnego ja, walce ze stereotypami, ale także o przyjaźni i emocjach, z jakimi muszą radzić sobie nastolatkowie. 

 

Netflix zapowiada kontynuację Heartstopper - fani będą zachwyceni

Netflix zwykle bacznie przygląda się temu, jak serialowe nowości zostają przyjęte przez widzów i na tej podstawie podejmuje decyzje o kontynuacji. Nic więc dziwnego, że po tak ciepłym odbiorze "Heartstopper" zdecydowano o nakręceniu nie tylko 2. ale i 3. sezonu. Informację o nowych odsłonach produkcji znaleźć można w mediach społecznościowych Netfliksa. Fani dzieł Alice Oseman mają nadzieję, że nowe sezony, podobnie jak pierwszy, będą dokładnym odwzorowaniem komiksowego pierwowzoru. 

Nie tylko Heartstopper. Wkrótce kolejna serialowa nowość Netfliksa dla nastolatków

Nastoletni widzowie to duże grono odbiorców Netfliksa, dlatego platforma dba o to, by regularnie kierować do nich ciekawą ofertę. "Heartstopper" z pewnością trafił w gusta tej wymagającej publiki, a czy podobnie będzie z zapowiadanym "First Kill"? Serial, który zadebiutuje w Netfliksie na początku czerwca również skierowany jest do nastolatków i choć podobnie jak "Heartstopper" opowiada o nastoletniej miłości (jednak w tym wypadku uczucie rodzi się pomiędzy dwiema dziewczynami), to jego klimat jest zupełnie inny. "Firts Kill" to bowiem historia o nastoletniej wampirzycy Julette, która przygotowuje się do zabicia swojej pierwszej ofiary. Jej celem ma być nowa w mieście Caliope. Okazuje się jednak, że dziewczyna jest z rodu łowców potworów i niebawem ma po raz pierwszy zapolować na wampira. Zamiast walczyć, dziewczyny zakochują się w sobie. Czy to uczucie ma jednak szansę przetrwać? O tym widzowie będą mogli przekonać się już od 10 czerwca

 

DOSTĘP PREMIUM

DOSTĘP PREMIUM