Netflix i "Stranger Things 4": Tak Millie Bobby Brown przeistacza się w Jedenastkę [WIDEO]

Każdy prawdziwy fan "Stranger Things" z niecierpliwością odlicza dni do premiery finałowych odcinków 4. sezonu. Zanim zobaczymy, jak skończy się starcie bohaterów z Vecną, możemy zerknąć za kulisy produkcji dzięki nagraniom publikowanym na oficjalnym profilu. serialu. Jedno z nich pokazuje, jak Millie Bobby Brown przeistacza się w Jedenastkę

"Stranger Things 4" - tak wygląda charakteryzacja bohaterów 

W 4. sezonie "Stranger Things" Jedenastka ponownie trafia do instytutu, w którym przebywała jako mała dziewczynka. Bohaterka ma w tych scenach krótkie włosy na wzór tych, które nosiła w pierwszym sezonie. Tym razem jednak produkcja nie zdecydowała się na skrócenie fryzury aktorce, a na jej włosy, nakładana była peruka. 

Oto wideo pokazujące, jak Millie Bobby Brown zmienia się w Jedenastkę:

Ciekawą metamorfozę przechodził także aktor Jamie Campbell Bower, który zmieniał się w Vecnę:

 

Millie Bobby Brown apeluje do twórców o uśmiercanie bohaterów serialu

Niedawno szerokim echem odbiła się jedna z wypowiedzi Millie Bobby Brown dla serwisu The Wrap. Aktorka wcielająca się w postać Jedenastki zaapelowała bowiem do twórców "Stranger Things" by w końcu zaczęli uśmiercać głównych bohaterów: 

- Musicie zacząć zabijać ludzi. Bracia Dufferowie to wrażliwcy, ludzie, którzy nie chcą nikogo uśmiercać. Musimy mieć mentalność rodem z "Gry o tron". Zabijcie mnie! Próbowali uśmiercić Davida [Harboura] i przywrócili go z powrotem! To niedorzeczne – wypowiedź aktorki dla serwisu "The Wrap" cytuje "Serialowa".

Czy bracia Duffer posłuchają swojej gwiazdy i w zapowiedzianym już 5. sezonie faktycznie uśmiercą któregoś z głównych bohaterów? O tym przekonamy się, gdy nowa seria pojawi się na platformie Netflix, a na ten moment przyjdzie nam z pewnością trochę poczekać. 

"Stranger Things 4" - fani czekają na finał sezonu

27 maja Netflix udostępnił tylko 5 odcinków 4. sezonu. Ostatnie dwa będą miały swoją premierę 1 lipca 2022. Ostatni epizod będzie najdłuższym w historii "Stranger Things" bowiem ma trwać aż 139 minut. 

 

TOK FM PREMIUM