Astronomiczne ceny biletów. Harry Styles ponownie w Polsce. Czym zaskoczy swoich fanów w Warszawie?

Już w lipcu 2023 roku Harry Styles ponownie zawita do Polski by zagrać dla swoich fanów nad Wisłą. Bilety na to wydarzenie, choć do najtańszych nie należą, rozchodzą się w mgnieniu oka. Czy podczas występu na Stadionie Narodowym muzyk też będzie żartował z publicznością, jak to miało niedawno miejsce w Nowym Jorku?

Live Nation - Harry Styles ponownie w Polsce. Bilety już w sprzedaży

Dokładnie 2 lipca 2023 roku firma koncertowa Live Nation ponownie zorganizuje koncert popularnego brytyjskiego muzyka Harry'ego Stylesa. Pierwsze show odbyło się w tym roku w Krakowie, za rok zaś artysta wystąpi w Warszawie na Stadionie Narodowym. 

Sprzedaż biletów na to wydarzenie ruszyła 1 września. Fani zareagowali błyskawicznie i już po niespełna godzinie w internetowym sklepie ticketmaster utworzyła się kolejka, w której na zakup wejściówek czekało ponad 70 tysięcy osób. Zainteresowanie koncertem jest więc ogromne i nie ogranicza go nawet wysoka cena biletów. 

Bilety na płytę i najtańsze trybuny wahały się w cenach 195 - 485 zł. Ta pula wyprzedała się jednak błyskawicznie. Już dzień po uruchomieniu sprzedaży, do wyboru zostały jedynie wejściówki, których ceny zaczynają się o 1200 zł. Za najdroższe miejsca trzeba zaś zapłacić aż 3245 zł. 

 

Koncert Harry'ego Stylesa. Czego mogą spodziewać się fani na PGE Narodowym?

Harry Styles ma w swoim dorobku zaledwie trzy solowe płyty, dlatego fani mogą być pewni, że podczas koncertu zagra wszystkie swoje największe przeboje. Ponadto muzyk znany jest z tego, że stara się nawiązywać kontakt z publicznością w trakcie występów. Ostatnio, kiedy grał w Madison Square Garden w Nowym Jorku, w pewnym momencie zauważył, że ktoś z publiczności rzucił mu na scenę kawałek kurczaka z KFC. Styles podniósł go i powiedział:

- Ciekawe, ciekawe podejście. Kto rzucił nuggetsy z kurczaka?

Publiczność zareagowała śmiechem i zachęcała, by Harry zjadł kawałek, który rzucono mu na scenę. Wówczas muzyk ze śmiechem przyznał, że nie jada mięsa. Następnie dodał:

- po pierwsze, to jest zimne. A po drugie, pewnie bardzo stare

Następnie Styles rzucił kurczakiem w publiczność. Kiedy zaś znalazł na scenie kolejny kawałek mięsa, dał go fance, która o to poprosiła:

- proszę, ale nie jedz tego. Załatwimy ci innego - dodał

W komentarzach pod nagraniem z koncertu fani rozpływają się w zachwytach nad tym, jak zabawnie i z klasą Harry poradził sobie z faktem, że ktoś rzucił mu kawałek mięsa na scenę.

Harry Styles - z castingu "X Factor" na światowe listy przebojów

Harry Styles w 2010 roku wziął udział w castingu do brytyjskiej edycji "X Factor". Choć jego występ spodobał się jury, uznano wówczas, że ma zbyt mało siły przebicia, by iść dalej jako solista. Dlatego połączono go z Niallem Horanem, Liamem Paynem, Louisem Tomlinsonem i Zaynem Malikiem. Zespół, który nazwano One Direction zajął trzecie miejsce w programie, a później zawładnął sercami milionów nastolatek na całym świecie. W 2016 roku doszło do rozpadu grupy, a wszyscy jej członkowie rozpoczęli solowe kariery. I choć Harry Styles nie wydał swojego debiutanckiego albumu jako pierwszy, to właśnie jemu udało się zajść najdalej. Obecnie ma na swoim koncie trzy solowe płyty. Swoich sił próbuje również na ekranie. Zagrał w głośnym filmie Christophera Nolana, Dunkierka z 2017. Wystąpił także w obrazie „Don’t Worry Darling" w reżyserii Olivii Wilde, którego premiera została przewidziana na 2022 rok. To na planie tej produkcji między Stylesem i Wild nawiązał się romans. Muzyk i aktorka do dziś są parą. 

 

TOK FM PREMIUM