Oto rywale Sary James w finale amerykańskiego "Mam talent". Czy grupa Mayyas odbierze Polce zwycięstwo?

Już za kilka godzin dowiemy się, czy Sarze James udało się podbić serca amerykańskiej publiczności na tyle, by ta przyznała jej zwycięstwo w "America's Got Talent". I choć Polka uważana jest za jedną z faworytek, to jej konkurencja jest silna. Oto, z kim rywalizuje Sara w finałowym starciu

Kto dostał się do finału amerykańskiego "Mam talent"

W finale obecnej, 17. już edycji "America’s Got Talent" znalazło się 11 artystów. Wybrani zostali w 5 odcinkach półfinałowych. Każdy z nich wyłonił dwójkę finalistów wybranych przez głosy widzów. Ostatnie, jedenaste miejsce przypadło laureatowi finałowej dzikiej karty. Tu procedura była bardziej skomplikowana. Każdy z czterech jurorów programu wybrał jedną osobę, która odpadła w półfinałach. Następnie z tej czwórki widzowie wybrali jednego finalistę. Była to hiszpańska wokalistka i komiczka  Celia Muñoz.

Oto pełna lista finalistów 17. edycji "America’s Got Talent":

 • Avery Dixon - saksofonista
 • Celia Muñoz - wokalistka i komiczka
 • Chapel Hart - wokalne trio
 • Drake Milligan - wokalista i gitarzysta
 • Kristy Sellars - tancerka na rurze z Australii
 • Mayyas - taneczna grupa z Libanu
 • Metaphysic - belgijsko-australijski duet wykorzystujący sztuczną inteligencję
 • Mike E. Winfield - standuper
 • Nicolas RIBS - magik z Francji
 • Sara James - wokalistka z Polski
 • Yu Hojin - magik z Korei Południowej.

Ta grupa może pokonać Sarę James

Polska wokalistka jest jedną z faworytek do zwycięstwa. Sara jest ulubienicą samego Simona Cowella, który po każdym występie zasypuję ją komplementami. Jej poczynania na scenie budzą także ogromne emocje w internecie. I jeśli za miarę popularności weźmiemy ilość wyświetleń występów na youtube, to jak podaje Interia, Sara prowadzi zdecydowanie, gdyż ma ich ponad 3 mln. Jednak tuż za nią jest grupa taneczna Mayyas, która co prawda ma 2,2 mln. Jak czytamy w serwisie, Sara swój wynik uzbierała w 2 tygodnie, natomiast Mayyas osiągnęły swój w zaledwie 6 dni. Zarówno tancerki jak i nasza wokalistka mają podobną liczbę komentarzy pod swoimi występami co świadczy o tym, że budzą podobne emocje wśród publiczności. Wszystko wskazuje więc na to, że walka o zwycięstwo rozegra się właśnie między Sarą James a Mayyas.

 

Sara James w finale zaśpiewała "Running Up That Hill" Kate Bush

Podczas swoich dotychczasowych występów w amerykańskim "Mam talent" Sara James świetnie wybierała repertuar. Na pierwszych eliminacjach zaśpiewała piosenkę Billi Elish "Lovely", w półfinale sięgnęła po Eltona Johna i jego "Rocket Men", a na finał wybrała Kate Bush. Sara postawiła na utwór "Running Up That Hill", który za sprawą ostatniego sezonu "Stranger Things", po 37 latach od premiery, znów stał się popularny wśród młodych odbiorców i ponownie wskoczył na listy przebojów.

Oto jak wypadła Sara podczas finałowego występu:

 

DOSTĘP PREMIUM