Żebrowscy zrobili show na wyborach. Fala komenterzy w internecie
Głosowanie w II turze wyborów prezydenckich rozpoczęło się o godz. 7 i potrwa do godz. 21. Do zakończenia głosowania trwa cisza wyborcza. W II turze wyborów prezydenckich rywalizuje ze sobą dwóch kandydatów: Rafał Trzaskowski (kandydat Koalicji Obywatelskiej, prezydent Warszawy) oraz Karol Nawrocki (kandydat popierany przez Prawo i Sprawiedliwość, prezes Instytutu Pamięci Narodowej).
Druga tura jest rozstrzygająca. Prezydentem zostaje ten z kandydatów, który uzyska więcej głosów.
Show Żebrowskich
Michał Żebrowski, znany aktor i jego żona Aleksandra pochwalili się w internecie zdjęciem sprzed komisji wyborczej. Uwagę wszystkich przykuły ich stroje, stylizowane na 'Pana Tadeusza'. Żebrowska miała na sobie elegancką jasną sukienkę, z kolei Żebrowski miał szlachecki strój. Para weszła do lokalu, tańcząc poloneza.
Pod zdjęciem pojawiło się wiele komentarzy. - Pomysł poezja. Chciałbym zobaczyć miny komisji - piszą internauci pod zdjęciem Żebrowskich.
Głosowanie w drugiej turze wyborów prezydenckich potrwa jeszcze do godziny 21.