Telewizja Niezależna - ruszy nowa stacja Wildsteina i Sakiewicza

W pierwszej połowie przyszłego roku ma ruszyć nowy kanał informacyjny. Telewizję Niezależną poprowadzą dwaj konserwatywni dziennikarze - Bronisław Wildstein i Tomasz Sakiewicz. Stacja będzie emitować programy publicystyczne oraz informacyjne. - Chcemy przeciwstawić się cenzurze - mówi jedna ze współzałożycielek stacji.

Prace nad projektem prawicowych dziennikarzy trwają już od kilku miesięcy - informuje serwis Wirtualnemedia.pl . Ich stacja ma rozpocząć działanie na przełomie kwietnia i maja 2013 roku. Redaktorem naczelnym nowego kanału będzie Bronisław Wildstein. Jego kolega, Tomasz Sakiewicz, zostanie wiceprezesem.

W spółce, która będzie nadawać Telewizję Niezależną (nazwaną tak samo, jak kanał), znajdziemy udziałowców znanych z prawicowych mediów. W jej szeregach pojawią się m.in. Rafał Ziemkiewicz, Ewa Stankiewicz, Anita Gargas i Tomasz Terlikowski.

- Chcemy stworzyć telewizję, która stanie się wiarygodnym źródłem informacji dla Polaków oraz źródłem informacji o Polakach dla świata. Telewizję rzetelną, nowoczesną i atrakcyjną - zapowiada współzałożycielka stacji Ewa Stankiewicz w rozmowie z serwisem Wirtualnemedia.pl. - Chcemy przeciwstawić się propagandzie i cenzurze - mówi.

Telewizja Niezależna dostępna będzie za pośrednictwem kablówki i satelity.

TOK FM PREMIUM