,
Obserwuj
Polska

Dramat w Gnieźnie. 11-letni chłopiec wypadł z okna internatu na trzecim piętrze

Marta Szumna-Mitek, PAP
1 min. czytania
04.09.2025 14:06

Jako zagrażający życiu lekarze określili stan zdrowia 11-letniego chłopca, który w czwartek rano wypadł ze znajdującego się na trzecim piętrze okna internatu specjalnego ośrodka szkolno-wychowawczego w Gnieźnie. Okoliczności wypadku wyjaśniają policja i prokuratura.

Ambuland i policja
Ambuland i policja
fot. Piotr Kamionka/REPORTER

Oficer prasowa gnieźnieńskiej policji asp. sztab. Anna Osińska przekazała PAP, że około godz. 6 rano służby otrzymały informację o tym, że z wysokości trzeciego piętra, z okna internatu Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego przy ul. Żwirki i Wigury wypadł 11-letni uczeń placówki.

Chłopiec wypadł z okna. "Stan zagrażający życiu"

- Pomocy temu dziecku udzielił pracownik ośrodka, który był świadkiem tego zdarzenia i powiadomił służby - powiedziała Osińska.

Redakcja poleca