,
Obserwuj
Polska

"Teleexpress" po nowemu. Wiemy, kiedy Maciej Orłoś wróci do TVP

1 min. czytania
03.01.2024 18:57
Maciej Orłoś wraca do TVP. Wieloletni prowadzący "Teleexpress" poinformował, kiedy będzie można go znowu zobaczyć w tej roli.
|
|
fot. Adam Stępień / Agencja Wyborcza.pl

Maciej Orłoś napisał w mediach społecznościowych, kiedy wróci do prowadzenia popularnego programu informacyjnego 'Teleexpress'. - To nie jest fotomontaż. Dziś próby, jutro o 17 pierwszy po przerwie Teleexpress. Do zobaczenia - napisał Maciej Orłoś w portalu X, a wpis okrasił swoim zdjęciem na planie 'Teleexpressu'. Zatem oficjalny powrót Macieja Orłosia do TVP nastąpi w czwartek o godzinie 17 w programie 'Teleexpress' w TVP1.

Maciej Orłoś wraca do TVP

Maciej Orłoś był przez wiele lat związany z TVP. Chociaż swoją karierę zaczynał jako aktor. Od 15 czerwca 1991 do 31 sierpnia 2016 był prowadzącym program informacyjny 'Teleexpress'. W czerwcu 1998 prowadził weekendowe wydania 'Wiadomości' TVP. Maciej Orłoś prowadził też programy kulturalne w TVP.

Po dość burzliwym rozwodzie z TVP trafił do telewizji Wirtualna Polska. Maciej Orłoś pracował tam do 2018 roku, następnie rozpoczął działalność w serwisie YouTube. Współpracował też z Radiem Nowy Świat i Radiem ZET.

Oglądają '19.30' TVP i łapią się za głowy. 'Za głupia jestem'