,
Obserwuj
Polska

"Stop chamstwu i kłamstwu" [742. Lista Przebojów TOK FM]

2 min. czytania
19.12.2025 20:00

To wydanie Listy Przebojów jest wydaniem przedświątecznym i zarazem świątecznym, bo w kolejnym spotkamy się dopiero po Nowym Roku. I ten przedświąteczny nastrój w dwóch propozycjach się już pojawia, zaczyna się jednak od mocnych słów, jakich użył wicepremier Władysław Kosiniak-Kamysz, w innej propozycji po równie surowe oceny sięga poseł Tomasz Trela.

wicepremier Władysław Kosiniak Kamysz i prezydent Karol Nawrocki
wicepremier Władysław Kosiniak Kamysz i prezydent Karol Nawrocki
fot. [ Robert Kowalewski / Agencja Wyborcza.pl]

Są też jednak w najnowszym wydaniu „Listy” mniej twarde wypowiedzi i oceny, i spojrzenie na politykę nieco od strony towarzyskiej, choć momentami nieco kąśliwe, to jednak dość sympatyczne.

Do premier dołącza cytat, który bez najmniejszych wątpliwości wygrał poprzednie notowanie Listy Przebojów TOK FM: to fragment rozmowy Karoliny Lewickiej i Michała Danielewskiego, w której pojawił się m.in. mocno abstrakcyjny wątek charyzmy Anny Krupki.

Poniżej możesz posłuchać każdej z propozycji:

TOK 1 – Chamstwu i kłamstwu stop. Władysław Kosiniak-Kamysz u Macieja Głogowskiego

TOK 2 – Maślarze i margaryniarze. Tobiasz Bocheński u Dominiki Wielowieyskiej

TOK 3 – Sowietologia – Jacek Gądek u Dominiki Wielowieyskiej

TOK 4 – Nie bierze jeńców. Tomasz Trela u Karoliny Lewickiej

TOK 5 – Charyzma Anny Krupki. Karolina Lewicka, Michał Danielewski

TOK 6 – Jak ratuje się karpie. Beata Tarnawa

TOK 7 – Podaj, przynieś, pozamiataj. Miłosz Motyka u Jacka Żakowskiego

Słuchajcie, głosujcie, możecie też pisać: lista@tok.fm

Listy Przebojów jako podcastu posłuchasz tutaj: