SBM FFestival w Warszawie. Trzy dni, trzy sceny. 30 artystów. Wiemy jakie atrakcje przygotowali organizatorzy

W dniach 25-27 sierpnia w Warszawie odbędzie się SBM Ffestival vol. 6. Trzy sceny, trzy dni i 30. wykonawców. Podczas SBM Ffestivalu pojawią się artyści związani z wytwórnią SBM, muzycy z Ukrainy oraz twórcy wychodzący poza nurt hip-hopowy. Uczestnicy festiwalu oprócz udziału w koncertach, będą mogli wziąć udział w panelach dyskusyjnych i wydarzeniach sportowych.

Już w czwartek 25 sierpnia na Lotnisku Bemowo startuje największy hip-hopowy festiwal w Polsce. 

SBM Ffestival - trzy dni, trzy sceny

Jak informują organizatorzy na trzech scenach pojawi się 30 artystów

Na SBM Stage zagrają: Lanek, Beteo, Kacperczyk, Fukaj, Kękę, Jan-rapowanie, White 2115, Bedoes, Hotel Maffija, Janusz Walczuk, Kinny Zimmer, Białas i Gombao 33. 

Na Scenie Jelenia zaprezentują się: Adi Nowak, Kalush Orchestra, In Hajs We Trust, Barnim, Young Multi, Żabson, Francis, Jerry Heil, Zdechły Osa i Patoszał. 

Na Red Bull x Nobocoto Stage wystąpią: Slowez, Walczak, Nypel, Zetha x Olsza, Młody Klakson, Witti, Bryan, Zeke & Kao, Fave, Zeamsone, Bryza, Urmi Vuitton oraz Bambi. Na tej scenie odbędzie się także jeden sekretny koncert. Wydarzenie poprowadzi Lazy the Loser.

Dokładny rozkład jazdy znajdziecie na stronie festiwalu: www.sbmffestival.pl.

Jak zapewniają organizatorzy, podczas paneli dyskusyjnych będzie można porozmawiać o kobietach w branży muzycznej, zrównoważonej modzie, jedzeniu przyszłości, coming outach, osobach z niepełnosprawnościami i innych ważnych społecznie tematach. 

Organizatorzy festiwalu przygotowali także coś dla ciała. Będzie specjalna strefa sportowa, gdzie będzie można pograć w koszykówkę 3x3 oraz pod okiem fachowców dowiedzieć się więcej o zasadach bezpiecznego skateboardingu. 

Dla uczestników festiwalu przygotowano też specjalny zbiornik z darmową wodą pitną wraz z tysiącem wielorazowych, metalowych kubków.

SMB Ffestival. Ważna informacja dla osób niepełnoletnich

Osoby poniżej 16 roku życia mogą wziąć udział w wydarzeniu, jednak tylko pod opieką osoby dorosłej i na wyłączną odpowiedzialność osoby dorosłej, pod której pieczą pozostają podczas wydarzenia, po nabyciu biletów wstępu zarówno dla osoby małoletniej jak i dorosłej,

Natomiast osoby niepełnoletnie, które ukończyły 16 rok życia mogą uczestniczyć w wydarzeniu pod warunkiem posiadania ważnego biletu oraz podpisanej przez opiekunów prawnych zgody na uczestnictwo w imprezie – czytamy na pik.warszawa.pl.

SMB Ffestival. O której się zaczyna się impreza i ile kosztują bilety?

Bilety jednodniowe oraz karnety na festiwal są dostępne za pośrednictwem strony www.sbmffestival.pl, aplikacji Going. oraz w salonach Empik w całej Polsce.

Jednodniowe wejściówki, uprawniające do wejścia na wydarzenie to koszt 169 zł, a 3-dniowy karnet kosztuje 299 zł

 Jak informują organizatorzy, 25 sierpnia miasteczko festiwalowe zostanie otwarte o godzinie 14:00, a 26 i 27 sierpnia już o 12:00. Organizatorzy zaznaczają jednocześnie, że na miejscu warto pojawić się jak najwcześniej, aby uniknąć długich kolejek.

TOK FM PREMIUM