,
Obserwuj
Wielkopolskie

Tragiczny finał poszukiwań 39-letniej Natalii. Policja zatrzymała podejrzanego

1 min. czytania
19.06.2024 11:29
Zaginiona 39-letnia Natalia nie żyje - poinformował portal Interia rzecznik prasowy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu mł. insp. Andrzej Borowiak. W sprawie policjanci zatrzymali męża kobiety. 36-letnia doradczyni prawna z Gortatowa pod Poznaniem zaginęła w piątek.
|
|
fot. Lukasz Cynalewski / Agencja Wyborcza.pl

Jak przekazał rzecznik Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu mł. insp. Andrzej Borowiak, policjanci znaleźli ciało poszukiwanej od piątku 39-letniej Natalii. "Zwłoki kobiety policjanci odkryli w kompleksie leśnym na północno-wschodnich przedmieściach Poznania" - czytamy w komunikacie przesłanym Interii.

"W związku z tą sprawą, w uzgodnieniu z Prokuraturą Okręgową w Poznaniu, policjanci zatrzymali męża zaginionej 39-latki" - napisano. Zmarła krótko przed zaginięciem miała poprosić go o rozwód i - jak informowała Wyborcza.pl, spotykała się z innym mężczyzną.

Alert RCB. To oni wysyłają pilne SMS-y. 'Nie wszystkim to na rękę'

"Będzie on (mąż 39-latki - red.) pozostawał w dyspozycji prokuratorów współpracujących z naszymi policjantami" - czytamy w komunikacie.

39-letnia Natalia z podpoznańskiego Gortatowa zaginęła w piątek 14 czerwca. Policja prowadziła od tego czasu poszukiwania terenowe. Sprawdzano nagrania z monitoringu, a także osoby, z którymi kobieta rozmawiała w ostatnim czasie. We wtorek policja przeszukiwała także Dolinę Cybiny, gdzie znajdują się liczne zbiorniki wodne.

Posłuchaj:

To nie wszystko, co mamy dla Ciebie w TOK FM Premium. Spróbuj, posłuchaj i skorzystaj z oferty "taniej na zawsze". Wejdź tutaj, by znaleźć szczegóły >>