Kaczyński oglądał mecz ze znajomymi: "Polska naprzód!" Hofman na stadionie

Zamiast na stadionie, ze znajomymi przed rzutnikiem - tak mecz Polska - Grecja oglądał prezes PiS Jarosław Kaczyński. Wierzył, że Polacy zdobędą mistrzostwo Europy. Przed meczem obstawiał 3:1 dla Polski

- Gola strzelą pewnie ci chłopcy z Dortmundu, bo oni są najlepsi - mówił Kaczyński. Dziennikarze pytali, czy nie żal mu, że nie ogląda meczu na Stadionie Narodowym. - Ogromna większość Polaków ogląda tak jak my, tak że nie żałuję. Oczywiście stadion ma ogromne zalety, ale telewizja pokazuje z bliska - dodał.

Zobacz wideo

Jarosław Kaczyński oglądał mecz z biało-czerwonym szalikiem na szyi. - Wszystkie szaliki tutaj są wspólne - odpowiedział na pytanie, czy to jego własność.

Kaczyński naszym piłkarzom życzył, żeby byli odporni. - Nawet jeśli zdarzą się jakieś trudne sytuacje, to żeby się w żadnym wypadku nie pozałamywali. Trzeba się szybko pozbierać i do przodu. Polska naprzód - mówił prezes PiS. - Jak będzie trudno, to żeby zawsze wiedzieli, że sukces można uzyskać nawet w tych dodanych minutach. Trzeba walczyć do końca - dodał.

Jarosław Kaczyński mecz oglądał razem z posłami Mariuszem Błaszczakiem, Joachimem Brudzińskim i Ryszardem Czarneckim na warszawskich Starych Bielanach. Wyłamał się rzecznik partii Adam Hofman, który był na meczu na Stadionie Narodowym.

Femen pod Stadionem Narodowym. Zdecydowana reakcja ochroniarzy [ZDJĘCIA] >

TOK FM PREMIUM