Zwłoki 54-latka w Odrze. Prokuratura przekazuje nowe informacje
Rzecznik Prokuratury Okręgowej we Wrocławiu prok. Karolina Stocka-Mycek poinformowała w poniedziałek, że Prokuratura Wrocław Fabryczna wszczęła śledztwo w kierunku nieumyślnego spowodowania śmierci mężczyzny.
- Wstępne oględziny ciała nie wskazały na udział osób trzecich, nie stwierdzono obrażeń, które by to sugerowały. Ciało skierowano na sekcję zwłok, co pozwoli ustalić przyczynę śmierci. Na tym etapie śledztwa nie udzielamy informacji na temat, czy mężczyzna miał skrępowane ręce i nogi - powiedziała rzecznik. Dodała, że wstępne oględziny wykluczyły też, że ciało mogło przebywać w rzece dłużej np. kilka dni.
Tu ludzie często znikają bez śladu. A to tuż przy granicy z Polską
W niedzielę około południa przypadkowy przechodzień zauważył ciało w rzece w okolicy Mostu Milenijnego na Odrze we Wrocławiu. Wezwani strażacy wyciągnęli topielca i podjęli reanimację, która nie przywróciła funkcji życiowych. Policja potwierdziła, że zmarły to 54-letni mężczyzna.
Posłuchaj:
To nie wszystko, co mamy dla Ciebie w TOK FM Premium. Spróbuj, posłuchaj i skorzystaj z oferty "taniej na zawsze". Wejdź tutaj, by znaleźć szczegóły >>