Bruce Willis kończy karierę. Aktor ma kłopoty ze zdrowiem

Bruce Willis, znany m.in. roli Johna McClane'a w filmach z serii "Szklana pułapka", kończy karierę. Jak poinformowała rodzina 67-letniego aktora jest on ciężko chory - cierpi na afazję.

O sprawie poinformowała rodzina Bruce'a Willisa. "Do wspaniałych sympatyków Bruce'a. Jako rodzina chcemy się podzielić informacją, że nasz ukochany Bruce ma problemy zdrowotne i ostatnio zdiagnozowano u niego afazję, która wpływa na jego zdolności poznawcze. W związku z tym i po długim namyśle Bruce kończy karierę, która tak wiele dla niego znaczyła" - napisała w mediach społecznościowych. 

"Jest to bardzo trudny czas dla naszej rodziny i jesteśmy bardzo wdzięczni za Waszą miłość, współczucie i wsparcie. Przechodzimy przez ten czas jako silna rodzina i chcieliśmy poinformować o tym fanów Bruce'a, ponieważ wiemy, jak wiele on dla Was znaczy, tak jak Wy dla niego" - można też przeczytać we wpisie.

Kariera Bruce'a Willisa 

Bruce Willis zyskał światową popularność dzięki roli nowojorskiego policjanta Johna McClane'a w filmie "Szklana Pułapka" z 1988 r. (doczekał się potem czterech kontynuacji). Aktor zagrał także m.in. w "Pulp fiction" (1994), "12 małp" (1995), "Piątym elemencie" (1997) i "Armageddonie" (1998), a także "Szóstym zmyśle" (1999) i "Sin City: Miasto grzechu" (2005).  

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM PREMIUM