Disney Plus już w Polsce. Znaleźliśmy sporo kultowych perełek w ofercie. Tego nie możesz przegapić

We wtorek 14 marca wystartował w Polsce Disney Plus - kolejny gigant streamingowy. Platforma ma w swojej ofercie długą listę filmów i seriali, nie tylko produkcji Disneya. Wyłapaliśmy kilka kultowych perełek, do których warto wrócić po latach. Sprawdzamy też, ile kosztuje subskrypcja, ile kont można założyć w ramach jednego abonamentu i która telewizja ma w swojej ofercie Disney Plus.

Disney Plus - oferta dla wielbicieli klasyków sprzed lat

Kiedy w mediach pojawiły się pierwsze doniesienia o starcie Disney Plus w Polsce, najwięcej pisało się, że platforma będzie gratką dla fanów "Gwiezdnych Wojen" oraz produkcji spod znaku Marvela. Tymczasem konkurent Netfliksa i HBO Max ma w swojej ofercie propozycje niemal na każdy gust. I choć oczywiście w bibliotece Disney Plus nie brak wyczekiwanych nowości, to dużą gratką dla wszystkich fanów małego i dużego ekranu są klasyki, z których wielu nie da się obecnie obejrzeć nigdzie indziej. 

Pisząc o klasykach w ofercie Disney+ musimy zacząć od kreskówek. Platforma ma w swoich zbiorach takie perełki, jak Bambi, Kopciuszek, Księga dżungli, Dumbo, Aryskotraci, Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków, Piotruś Pan, 101 dalmatyńczyków, Alladyn, Piękna i Bestia, Król Lew, Mała Syrenka, Pocahontas czy Tarzan. I choć bajki te nie są tak kolorowe i technicznie doskonałe jak najnowsze produkcje, to mają ogromny urok i mimo upływu lat, wciąż świetnie się je ogląda. 

W ofercie Disneya znajdziemy także kultowe seriale sprzed lat. Do najciekawszych tytułów należą: M.A.S.H, Cudowne lata, Z Archiwum X, Buffy postrach wampirów, Prison Break, Gotowe na wszystko, Grey's Anatomy: Chirurdzy. 

Fani kinowych hitów również znajdą coś dla siebie. Na platformie Disney Plus dostępne są bowiem całe serie Obcy, Predator, Omen i Szklana pułapka, Opowieści z Narnii. 

Disney Plus - ile kont za jaką kwotę? Oto ceny abonamentów

Disney Plus ma w ofercie dwa warianty subskrypcji - miesięczny i roczny. Za subskrypcję miesięczną zapłacimy 28,99 zł, za roczną 289,90 zł. Wariant roczny pozwala zaoszczędzić ok. 57,98 zł na rok, czyli ok. 4,83 zł co miesiąc

Zarówno subskrypcja miesięczna, jak i roczna umożliwiają korzystanie z jednego konta Disney plus na czterech urządzeniach. Platforma ma także opcję kontroli rodzicielskiej 

Disney Plus w Polsat box, Plusie i Netii - czyli platforma w ofercie telewizyjnej 

Grupa Polsat Plus to jedyny operator usług płatnej telewizji i telekomunikacyjny w Polsce, który ma w swojej ofercie Disney Plus.

Nowi i obecni klienci będą mogli korzystać z ofert łączonych z Disney Plus:

  • w Polsat Box – pakiety telewizji razem z Disney plus od 35 zł/mies. W ofertach z pakietem L i z pakietami dodatkowymi oraz abonamentem od 100 zł/mies. dostęp do Disney+ w cenie oferty przez całą umowę,
  • w Plusie – bez opłat przez rok w każdym abonamencie głosowym oraz internetowym (Internet 5G/LTE i Plus Światłowód),
  • w Netii – bez opłat przez rok w ofertach szybkiego, stacjonarnego dostępu do internetu oraz pakietach z usługami TV. Bez opłat aż przez 2 lata za połączenie 3 usług abonamentowych (Internet, TV, telefon komórkowy z przeniesieniem numeru),
  • w Polsat Box Go – w nowym pakiecie Polsat Box Go Premium z Disney plus, który jest połączeniem ponad 100 kanałów telewizyjnych, bogatej biblioteki filmów, seriali, programów rozrywkowych i informacyjnych oraz biblioteki Disney Plus, w promocyjnej cenie 50 zł/mies.

Czy wiesz, że możesz słuchać TOK FM przez internet bez reklam? W Radiu TOK + Muzyka zamiast reklam usłyszysz muzykę. Kup TOK FM Premium w promocyjnej cenie 1 zł za pierwszy miesiąc, później 13,99 zł za każdy kolejny.

Nie czekaj, wypróbuj Radio TOK FM bez reklam!

TOK FM PREMIUM