Dolnośląskie
Wąż boa na ulicach Wrocławia. Został znaleziony za śmietnikiem
1 min. czytania
11.08.2025
20:03
|
fot.
TOZ Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu
Wąż boa na ulicach Wrocławia. Został znaleziony za śmietnikiem
O sprawie pierwszy poinformował portal TVN24. Według przekazanych informacji zwierzę najprawdopodobniej uciekło swojemu właścicielowi. Na miejsce wezwano strażaków oraz przedstawicieli TOZ Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt.
- Otrzymaliśmy zgłoszenie, że wąż odpoczywał przy śmietniku i poproszono nas o jego zabezpieczenie, ponieważ zajmujemy się również takimi zwierzętami. Kierowca naszego pogotowia zabezpieczył węża. Na razie skupiliśmy się na jego obserwacji - wygląda dobrze. Przed nim 15-dniowa kwarantanna, na wypadek gdyby ktoś go szukał. Szukamy właściciela zwierzęcia - przekazała TVN24 Aleksandra Cukier ze Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu.