Najnowsze premiery serialowe na Netlflix, HBO MAX i Prime Video (2.06-4.06): kontrowersyjny "Idol" i inne nowości!

Przed nami kolejny ciekawy weekend dla miłośników seriali. Platformy VOD takie jak Netflix, HBO MAX i Prime Video przygotowały wiele atrakcji. Jednak najbardziej oczekiwaną premierą jest kontrowersyjny serial "Idol". Sprawdź najnowsze premiery seriali!

Oto najciekawsze premiery seriali na VOD na najbliższe dni:

VALERIA

Pisarka przechodząca kryzys twórczy i małżeński znajduje wsparcie u trzech najbliższych przyjaciółek. Sezon: 3

Premiera: 2.06

Platforma: Netflix

 

Z MIŁOŚCI

Rodzeństwo Lily i Jorge Diaz próbuje znaleźć cel życia i miłość.

Sezon: 1

Premiera: 2.06

Platforma: Prime Video

DEADLOCH

Ta feministyczna komedia noir rozgrywa się w malowniczym otoczeniu. Wprowadza nas w świat pełen zagadek, absurdów i niekonwencjonalnych bohaterów, których losy splatają się w nieprzewidywalny sposób.

Sezon: 1

Premiera: 2.06

Platforma: Prime Video

 

SHINY HAPPY PEOPLE: DUGGAR FAMILY SECRETS

Limitowany serial dokumentalny odsłania prawdę ukrytą pod powierzchnią pozornie idealnej amerykańskiej rodziny telewizyjnej - Duggarów, oraz radykalnej organizacji stojącej za nimi: The Institute in Basic Life Principles. Opowieść zmusza do refleksji nad tym, jak bardzo telewizja i pozory mogą kłamać.

Sezon: 1

Premiera: 2.06

Platforma: Prime Video

 

IDOL

Piosenkarka wdaje się w romans z właścicielem klubu, nie wiedząc, kim on tak naprawdę jest. 

Przed premierą serialu, "The Idol", zaczęto go określać nie tylko jako najbardziej kontrowersyjny, ale także jako najgorszy tytuł w historii HBO. W magazynie "Rolling Stone" ukazał się niepokojący raport dotyczący "The Idol", w którym członkowie ekipy produkcyjnej opowiedzieli o drastycznych zmianach w wizji serialu, odrzuceniu pierwszej wersji i ponownym nakręceniu wielu scen. Nazwali go "fantazją o gwałcie" i "porno z torturami".

Sezon: 1

Premiera: 4.06

 

TOK FM PREMIUM