Julia Wieniawa i Cezary Pazura w nowym serialu Polsatu - "Teściowie"

"Teściowie" to nowy serial komediowy Telewizji Polsat, który już niebawem pojawi się na antenie. W obsadzie produkcji znaleźli się Julia Wieniawa, Ignacy Liss, Cezary Pazura, Joanna Kurowska, Cezary Kosiński, Jolanta Fraszyńska.

"Teściowie" - czyli konflikt międzypokoleniowy i między rodzinny

Nowa produkcja Polsatu to komediowy serial, który jak zapowiada stacja, "w krzywym zwierciadle pokaże współczesne obyczaje i konflikty pokoleniowe stare jak świat". Głównymi bohaterami opowieści są Andżelika Nagórska (w tej roli Julia Wieniawa) oraz Lucjan Ledwoń (Ignacy Liss). Ona jest fanką social mediów, marzącą o karierze na szklanym ekranie, on zaś studiuje historię i pasjonuje się średniowieczem. Kiedy połączy ich gorące młodzieńcze uczucie, postanawiają naciągnąć rodziców na mieszkanie. W tym celu udają, że Andżelika jest w ciąży.

Z tego powodu dochodzi do spotkania dwóch rodzin - nowobogackich Nagórskich (Joanna Kurowska i Cezary Pazura) oraz żyjących w znacznie skromniejszych warunkach Ledwoniów. Pikanterii dodaje fakt, że ojciec Andżeliki i ojciec Lucjana chodzili do tej samej klasy i od czasów szkoły żywią do siebie wzajemną niechęć. Czy rodziny dojdą do porozumienia, a miłość Andżeliki i Lucjana przezwycięży konflikty, do jakich dojdzie pomiędzy rodzicami? 

"Teściowie" - twórcy i obsada. Cezary Pazura w roli ojca Julii Wieniawy

W serialu "Teściowie" widzowie zobaczą plejadę znanych i lubianych polskich aktorów. Poza przedstawionymi wyżej odtwórcami głównych ról, na ekranie wystąpią także  Paweł Wawrzecki, Piotr Gąsowski, Małgorzata Rożniatowska, Krzysztof Tyniec i Magdalena Wójcik. 

Autorami scenariusza do serialu "Teściowie" są Krzysztof Jaroszyński oraz Mariusz Cieślik, operatorem obrazu Grzegorz Kuczeriszka, który wraz z Krzysztofem Jaroszyńskim odpowiada także za reżyserię. Producentem wykonawczym jest firma TFP.

Serial "Teściowie" pojawi się najpierw na platformie Polsat Box Go, a następnie w Telewizji POLSAT. Serial pojawi się najpierw na platformie Polsat Box Go, a następnie na Antenie Telewizji Polsat 

Nie tylko "Teściowie" - co jeszcze szykuje Polsat w najbliższym czasie?

Na razie nie wiadomo, kiedy "Teściowie" zagoszczą na antenie. Nie jest to jednak jedyna nowa produkcja, nad którą pracuje Polsat. Kilka tygodni temu media obiegła wiadomość, że stacja zakupiła prawa do ukraińskiego serialu "Sługa narodu" z Wołodymyrem Zełenskim. W polskiej wersji w rolę, która przyniosła sławę przyszłemu prezydentowi Ukrainy, wcieli się Marcin Hycnar. Dwa dni temu zaś Remigiusz Mróz poinformował swoich fanów, że Polsat właśnie zakończył zdjęcia do ekranizacji jego powieści "Wotum nieufności". W tej produkcji zobaczymy między innymi Antoniego Pawlickiego, Katarzynę Dąbrowską i Zofię Wichłacz. Stacja pracuje także nad serialami "Lulu" i "Bracia".

TOK FM PREMIUM