Maciej Stuhr o zdrowiu ojca. "Jest na OIOM-ie"

Maciej Stuhr odniósł się publicznie do stanu zdrowia swojego ojca. Skomentował też sprawę wypadku, który spowodował jego tata.

O rodzinie Stuhrów było ostatnio bardzo głośno niestety nie z powodu sukcesów zawodowych. Senior rodu miał w październiku 2022 roku potrącić motocyklistę. Prowadził wtedy swój samochód po spożyciu alkoholu. Został już za to skazany.

Maciej Stuhr w podkaście "WojewódzkiKędzierski" został zapytany o to, jak ojciec dojeżdża teraz do pracy, skoro w wyroku był też zakaz prowadzenia pojazdów. - Tata jest na OIOM-ie i niczym nie dojeżdża. Wózkiem inwalidzkim czasem jedzie sobie na spacer - powiedział Maciej Stuhr. 

Aktor przypomniał, że jego ojciec dwa lata temu przeszedł wylew. W tym kontekście mówił też o sprawie wypadku. Mamy teraz całkowicie nową relację. Mój tata jest bardzo starszym panem. Miał dwa lata temu dość mocny wylew i jest innym człowiekiem, niż był. Nasza relacja jest budowana na nowo w wielu rejonach. To nieszczęście, które się przytrafiło, było jakimś testem i strasznie trudną sytuacją. Cokolwiek teraz powiem, to jutro będzie headlinem (...) Było mi strasznie smutno, to był trudny czas i w pewnym sensie jest, chociaż życie toczy się dalej. Co mamy zrobić? - dodał Maciej Stuhr.

TOK FM PREMIUM