Ile nowych zakażeń? Wiceminister Kraska ujawnił dane. Blisko 400 osób nie żyje
Wiceminister zdrowia Waldemar Kraska poinformował, że ostatniej doby stwierdzono 22 267 nowych zakażeń, zmarło 378 osób z COVID-19.
- Codziennie widzimy spadki. Dzisiaj to jest 38 proc. w porównaniu do ubiegłego tygodnia. To jest duży spadek – mówił wiceminister Waldemar Kraska w Wirtualnej Polsce. Jak ujawnił, ostatniej doby stwierdzono 22 267 nowych zakażeń, a zmarło 378 osób z COVID-19. Tydzień temu MZ informowało o 35 960 nowych zakażeniach oraz o 286 zgonach.
Poinformował, że z prognoz resortu zdrowia wynika, że pod koniec lutego w Polsce może być około 10 tys. przypadków zakażeń dziennie.
Wczoraj - w poniedziałek 14 lutego Ministerstwo Zdrowia informowało o 13 473 nowych zakażeniach koronawirusem. W związku z COVID-19 zmarło 17 pacjentów.
DOSTĘP PREMIUM
POPULARNE
NAJNOWSZE
- WOŚP nie ma nic wspólnego z polityką. "Ale Owsiak jest liderem, przywódcą i przez to jest groźny"
- "Lex Kaczyński". PiS zmienia prawo, żeby prezes nie musiał płacić Sikorskiemu? "Sekwencja zdarzeń nieprzypadkowa"
- "Katolicyzm powinien być traktowany jak najsilniejsze narkotyki. Trzeba przed nim bronić dzieci" [FRAGMENT KSIĄŻKI]
- Dostęp do legalnej aborcji w Polsce to fikcja. "Są takie województwa, w których nie ma lekarza gotowego do przerwania ciąży"
- "Mieli dość awantur". Czesi wybrali "porządek i spokój". Nie będzie drugiego Orbana w Europie
- Tu i tam kończą się podwyżki stóp procentowych. A banki przerażone. Czym?
- Przegląd Prasy styczniowej - czy mamy "enough in the tank" na początku roku?
- Zabójstwo na Nowym Świecie. Jeden z podejrzanych zatrzymany. "Pozostali nie mogą spać spokojnie"
- Banaś idzie do prokuratury ws. kontroli NIK w Orlenie. "Podejrzenie popełnienia przestępstwa"
- "Interwencja" dostała list pożegnalny ofiar wybuchu w Katowicach? Prokuratura zabrała głos: Podjęliśmy działania