Pomorze. Niecodzienne znalezisko w kartonach z bananami. "Paczki z białym proszkiem"

W co najmniej trzech sklepach znanej sieci handlowej pracownicy podczas rozładunku bananów znaleźli paczki z białym proszkiem. Według nieoficjalnych informacji, była to kokaina.
Zobacz wideo

Rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku Maciej Stęplewski powiedział PAP, że policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej oraz technicy kryminalistyki są obecnie na miejscu i zabezpieczają ślady w dwóch sklepach w Gdańsku i jednym w Starogardzie Gdańskim. Informację o niecodziennym znalezisku w sieci handlowej, jako pierwsze podało radio RMF FM.

- W poniedziałek rano policjanci zostali wezwani do sklepów na terenie Gdańska i Starogardu Gdańskiego, w których pracownicy podczas rozładunku bananów znaleźli paczki z białym proszkiem. Na miejscu pracują policjanci, którzy zabezpieczyli miejsce przewozowe i wykonują oględziny znalezionych substancji - dodał Stęplewski.

Śledczy rozmawiają z pracownikami sklepu i ustalają okoliczności tego zdarzenia. Policja na razie nie udziela więcej informacji.

TOK FM PREMIUM