Black Friday w TOK FM. Jedyna taka okazja w tym roku! 60 proc. taniej!

Black Friday, czyli Czarny Piątek zmienia się w Black Week. Największe promocje w roku trwają dłużej, by jak najwięcej osób mogło z nich skorzystać. Tym razem Black Friday wydłużamy również w TOK FM.

Z okazji Black Friday mamy dla Was największą obniżkę cen na TOK FM Premium w roku - aż 60% taniej. Co dostaniecie w pakiecie? Oferujemy najwyższą jakość podcastów - wszystkich audycji, które pojawiły się na antenie, oraz programów tworzonych specjalnie dla internetowych użytkowników. W naszej ofercie znajduje się również Radio TOK FM bez reklam.

Wejdź TUTAJ i sprawdź ofertę >>

Promocja trwa od 8 listopada do 4 grudnia.

Zobacz, czym jest TOK FM Premium:

  • Dostęp do archiwalnych audycji i podcastów TOK FM.
  • Słuchanie internetowego Radia TOK+Muzyka - Radio TOK FM bez reklam!
  • Dostęp do podcastów oryginalnych TOK FM m.in. "English Biz" Olgi Pietrykiewicz, "Eksperyment" Michała Janczury, "Mafia futbolowa" Artura Brzozowskiego i Michała Karbowiaka.
  • Dostęp do podcastów gościnnych m.in wyborcza.pl "Mistrzowie słowa" oraz partnerskich m.in. "Panoptykon 4.0" Fundacji Panoptykon.
  • Możliwość korzystania z funkcji premium aplikacji mobilnej TOK FM.
  • Pobieranie podcastów i odsłuchiwanie ich w trybie offline w aplikacji.

Z TOK FM Premium można efektywnie spędzać wolny czas, poszerzać zainteresowania i zdobywać wiedzę.

Wybierz pakiet "Standardowy" i słuchaj podcastów oraz audycji antenowych na stronie tokfm.pl oraz w aplikacji mobilnej TOK FM. To idealna opcja dla każdego, kto chce mieć treści TOK FM zawsze pod ręką. Nie musisz się z nami rozstawać!

 Czym jest Black Friday?

W Polsce Black Friday przypada w tym samym dniu, co w Stanach Zjednoczonych, a więc w piątek po czwartym czwartku listopada - czyli w tym roku 25 listopada. Najprościej chodzi o to, że sklepy pozostają otwarte do późna, oferując ogromne zniżki prawie na wszystkie produkty i usługi. Szał przedświątecznych zakupów narodził się w USA.

DOSTĘP PREMIUM

DOSTĘP PREMIUM